1 października, w ramach II kolejki rozgrywaliśmy mecz w Warszawie z MKS OCHOTA. Spotkanie od początku toczyło się po naszej myśli, praktycznie cały mecz byliśmy na prowadzeniu (poza końcówką I i początkiem II kwarty), ale nie zagraliśmy w nim równo przez wszystkie kwarty. Było dobrze do 4 minuty III kwarty, gdy nasza przewaga była dość wysoka i wynosiła już 23 punkty (50:27), a to wyraźnie nas rozluźniło i zaczęliśmy popełniać błędy. Od tej chwili to gospodarze narzucili swój rytm gry i  zaczęli niwelować dystans punktowy. Przed ostatnią odsłoną prowadziliśmy już tylko 16 punktami. Rywale nadal nie odpuszczali, my popełnialiśmy sporo strat i chyba „zapomnieliśmy jak się trafia do kosza”.  IV kartę zagraliśmy słabo i nie skutecznie, na szczęście wcześniejsze wysokie prowadzenie pozwoliło utrzymać korzystny wynik do końca meczu i odnieść pierwszą wygraną w sezonie 75:70.