14 grudnia rozegraliśmy wyjazdowy mecz z ostatnim zespołem naszej grupy – STAL Stalowa Wola. Spotkanie zgodnie z oczekiwaniami zakończyło się wygraną Sokoła. Początek meczu należał jednak do gospodarzy, którzy uzyskali prowadzenie 9:4. Potem na parkiecie dominował już Sokół. Odrobiliśmy stratę i z minuty na minutę uzyskiwaliśmy coraz większą przewagę. Pierwszą kwartę wygraliśmy 28:15, a po pierwszej połowie wygrywaliśmy 52:32. Po zmianie stron nadal mieliśmy przewagę, w połowie III kwarty wygrywaliśmy różnicą 28 punktów (38:66) i po raz pierwszy coś się zatrzymało, rywale zdobyli 12 punktów z rzędu i zrobiło się 50:66. Na dwie minuty przed końcem meczu prowadziliśmy 22 punktami i to za bardzo nas rozluźniło. Ponownie oddaliśmy pole gospodarzom, którzy walczyli do końca o jak najmniejszą stratę punktową.
Ostatecznie wygrywamy mecz 89:74, ale nad koncentracją i konsekwencją musimy popracować.

ZKS STAL Stalowa Wola – SOKÓŁ Ostrów Mazowiecka 74:89
(15:28) (17:24) (25:16) (17:21)