W sobotę 27 października, Sokół rozgrywał wyjazdowy mecz z beniaminka ligi- MUKS Piaseczno.
Mimo nie obecności kilku naszych zawodników, Sokół gładko pokonał rywala 58:78. Spotkanie od początku toczyło się pod nasze dyktando, a końcowy zwycięski wynik nie był w żadnym momencie zagrożony.

Padający w sobotę śnieg wyraźnie przedłużył naszą podróż do Piaseczna. Zawodnicy na miejsce zajechali trochę zmęczeni i znużeni trasą. Skutki tego było widać również na parkiecie gdzie zespół zagrał tak by wygrać jak najmniejszym nakładem sił. Szybko uzyskane bezpieczne prowadzenie zmieniło wcześniej zakładaną taktykę. Nasi zawodnicy zagrali zbytnio na luzie, prezentując wprawdzie wiele widowiskowych i efektownych zagrań, jednak powinni skupić się na efektywnym zdobywaniu punktów.
Wygrana Sokoła powinna być zdecydowanie wyższa. Rywal nie postawił zbyt wysokich wymagań więc trener dał sporo pograć wszystkim zawodnikom. W składzie Sokoła po raz pierwszy zagrał Grzegorz Żyjewski – który w debiucie zdobył 7 punktów. Ostatecznie Sokół pokonał gospodarzy 78:58 i odniósł drugą wyjazdową wygraną w sezonie. 
Najlepszym strzelcem Sokoła okazał się Piotr Barszcz, który zdobył 35 punktów.

OKK Sokół – MUKS Piaseczno 58:78
(15:24) (12:16) (13:20) (18:18)

Punkty dla Sokoła:
Artur Zadroga – 2
Grzegorz Helcbergiel – 0
Marcin Jańczuk – 6
Paweł Skarpetowski – 6
Piotr Barszcz – 35
Grzegorz Szydło – 6
Radosław Suwalski – 2
Łukasz Ryfa – 12
Tomasz Kędziora – 0
Tomasz Kil – 2
Grzegorz Żyjewski – 7