23 lutego podejmowaliśmy u siebie zespół GLKS Nadarzyn. Goście to debiutanci w II lidze, po 22 kolejkach mają bilans 6-16 i zajmują 12 miejsce w naszej grupie. W pierwszej rundzie na wyjeździe wygraliśmy 109:101 jednak do rozstrzygnięcia potrzebne były dwie dogrywki. W składzie GLKS-u gra najskuteczniejszy zawodnik II ligi – Przemysław Kuźkow ze średnią ponad 29 punktów na mecz i rekordowymi 55 punktami w meczu. W pierwszym meczu w Nadarzynie lider gospodarzy rzucił nam 40 pkt, więc taktyka na to spotkanie była jasna – „zatrzymać” najlepszego strzelca GLKSu.
Od początku Sokół ruszył do zdecydowanych ataków i już po 5 minutach uzyskaliśmy 10 punktów przewagi. Mieliśmy przewagę parkietu i warunków fizycznych, dobrze broniliśmy i wszystko szło zgodnie założeniami. Po II kwartach wygrywaliśmy 48:32, a lider gości zdobył tylko 2 punkty. W III kwarcie wynik był już pod kontrolą, nasza przewaga rosła, ale w ostatnich 2 minutach pozwoliliśmy rywalom na zdobycie kilka punktów z rzędu i nasze prowadzenie zmalało do 13 punktów. Koncentracji jednak nam nie zabrakło, nie powtórzył się scenariusz z kilku „wygranych” już w głowach meczów, gdy mimo wysokiego prowadzenia musieliśmy uznać wyższość rywali.
Tym razem wszystko poszło zgodnie z planem i wygrana 22 punktami stała się faktem. Najskuteczniejszym strzelcem Sokoła był Tomasz Gałan który zdobył 19 punktów.

SOKÓŁ Ostrów Mazowiecka – GLKS Nadarzyn 97:75
(24:19) (24:13) (20:23) (29:20)