7 lutego po prawie miesięcznej przerwie w rozgrywkach, Sokół rozgrywał kolejny mecz w II rundzie, pokonując na wyjeździe zespół UKS Gim.92 Warszawa 78:44.
Spotkanie od początku toczyło się pod dyktando naszego zespołu. Bardzo dobrą obroną, nie pozwalaliśmy gospodarzom nawet na odanie rzutu na nasz kosz. Pierwszy rzut gospodarze oddali dopiero po ok. 4 minutach gry, gdy prowadziliśmy już 11:0. W 8 minucie przy stanie 17:0 straciliśmy pierwsze punkty.

Do końca kwarty mieliśmy zdecydowaną przewagę. W pierwszej piątce naszego zespołu zadebiutował nowy zawodnik Sokoła, grający na pozycji centra – Przemysław Gadaliński. Był to  udany debiut, bo w tej kwarcie nasz zawodnik zdobył 9 pkt, a w całym meczu 17.
Druga kwarta była kopią pierwszej. Rywale nadal nie potrafili sobie poradzić z naszą obroną, a tylko dzięki słabszej skuteczności naszego ataku przegrali tę kwartę tylko 17:6. Do przerwy wynik na tablicy brzmiał 39:12.
W 5 minucie trzeciej kwarcie przy stanie 51:13 trener wpuścił na parkiet rezerwowy skład i mecz się trochę wyrównał. Gospodarze mając w tym okresie gry przewagę fizyczną mocniej przycisnęli co przyniosło im kilka punktów. Mimo to prowadziliśmy na tyle wysoko, że trener mógł sobie pozwolić na różne zestawienia „piątki”, a podstawowi zawodnicy pełnili role rezerwowych. Kwarta zakończyła się naszą wygraną 18:17 i przed ostatnią odsłoną mieliśmy 28 pkt przewagi. Pierwsze 5 minut ponownie zagraliśmy najmocniejszym składem. Na efekty długo nie trzeba było czekać. Ponownie dominacja na parkiecie, dobra obrona i łatwe punkty. Przy stanie 74:36 trener znowu dokonał kilku zmian. Wynik praktycznie był rozstrzygnięty, więc pod koniec meczu nasi zawodnicy próbowali zagrać kilka efektownych akcji, m.in. kilka prób „alley up”, jednak rywale próby te przerywali faulami.
Ostatecznie Sokół dość łatwo pokonał zespół UKS Gim92 Warszawa 78:44, wygrywając swój trzeci mecz z rzędu.

UKS Gim92 Warszawa – OKK Sokół 44:78.
(6:22) (6:17) ( 17:18) (15:21)

Punkty dla Sokoła:
Grzegorz Szydło – 6
Paweł Skarpetowski – 5
Przemysław Gadaliński – 17
Piotr Barszcz – 33
Michał Kiliś – 0
Adam Bieńkowski – 5
Paweł Gregorek – 0
Artur Zadroga – 6
Dawid Sputo – 1
Bartłomiej Pieńkowski – 7
Jakub Żyłowski – 0

Przy okazji – wielkie podziękowanie dla kibiców Sokoła- którzy przybyli na ten mecz w Warszawie.