Do rozpoczęcia sezonu został już tylko tydzień, a zawodnicy Sokoła nadal intensywnie przygotowują się do nadchodzących rozgrywek.
W niedzielę 28 września rozegraliśmy kolejny mecz sparingowy. Ponownie rywalem była Polonia Warszawa, jednak tym razem mecz odbył się na parkiecie naszych rywali. Po niezłej grze Sokół wygrał to spotkanie 77:76, rewanżując się za porażkę u siebie.  Oczywiście nie wynik w sparingach jest najważniejszy, a sprawdzenie przygotowania zawodników, rozwiązań szkoleniowych i założeń trenerskich. Mimo to wygrana świadczy o postępach naszej drużyny. Zawodnicy coraz lepszej rozumieją się na parkiecie,  rzucają z lepszą skutecznością i co najważniejsze popełniają mniej błędów. Jeszcze mamy kilka dni do rozpoczęcia rozgrywek ligowych, nie jest to jeszcze optymalna forma, jednak liczymy że z każdym meczem, nasza gra będzie wyglądała jeszcze lepiej.

Polonia Warszawa – Sokół Ostrów Mazowiecka 77:67
(17:23) (20:16) (13:25) (15:14)