W meczu VI kolejki OKK SOKÓŁ na własnym parkiecie rozbił zespół GLKS Nadarzyn 91:48 w kwartach (28:9) (18:13) (24:10) (21:16). Od początku przewaga Sokoła była niepodwarzalna. Pierwszy kosz padł już w pierwszych sekundach meczu. Bezpośrednie podanie z rozpoczynającego mecz rzutu sędziowskiego zakończył wsadem Paweł Mazurek. Potem było już tylko lepiej. Rozoczęliśmy od prowadzenia 12:0, a w 6 minucie prowadzilśmy 17:2.


Po dobrej obronie i skutecznej grze w ataku po I kwarcie prowadziliśmy 28:9. Początek II kwarty rozpoczęliśmy zawodnikami z „pierwszej piątki” i nasza przewaga punktowa cały czas się zwiększała. W połowie kwarty prowadziliśmy już 41:13. Trener dał odpoocząć podstawowym zawodnikom wprowadzając rezerwowy skład. Do końca kwarty spotkanie było wyrównane, wprawdzie goście zdobyli tylko 3 kosze jednak były to rzuty 3 punktowe. Ostatecznie w połowie meczu prowadziliśmy już 24 punktami.
Po przerwie znów osiągnęliśmy wysoką przewagę. Bardzo dobrze broniliśmy, a w ataku brylował Piotrek Barszcz, który w tej kwarcie zdobył aż 18 pkt, trafiając m.in. 4 „trójki”.
Praktycznie całe spotkanie przebiegało pod dyktando naszego zespołu. Goście stanowili jedynie tło i kilkukrotnie było widać że stracili wiarę w korzystny wynik. W IV kwarcie nasi zawodnicy wyraźnie poczuli się rozluźnieni. Uzyskana przewaga nie zmuszała do pełnej koncentracji i zaczęliśmy popełniać proste straty. Szkoda, bo spokojnie można było wygrać grubo ponad 50 punktami. Kilka razy zgubiliśmy piłkę w ataku gdy nasi zawodnicy chcieli zagrać efektowne zamiast efektywne akcje, umożliwiając tym samym drużynie z Nadarzyna zdobywanie łatwych punktów z kontrataku.

Ostatecznie mecz zakończył się wyraźną wygraną naszego zespołu 91:48.
Cały zespół zagrał bardzo dobrze w obronie i bardzo skutecznie w ataku. Znakomite spotkanie rozegrał Piotr Barszcz, który w całym meczu zdobył 53 punkty ustanawiając swój i klubowy rekord w lidze. Dodatkowo trafił aż 10 krotnie za 3 punkty !!!

Po meczu, były zawodnik Sokoła Piotr Chmielewski kandydujący do Rady Powiatu, wręczył nagrodę rzeczową -piłkę do koszykówki- dla najlepszego zawodnika meczu. Trenerzy obu zespołów nie mieli problemu w wyborze. Jednogłosnie uznali że jest nim Piotr Barszcz.

Po tym spotkaniu Sokół ma nadal komplet zwycięstw na swoim koncie i zajmuje II miejsce w swojej grupie.

OKK SOKÓŁ – GLKS NADARZYN 91:48
(28:9) (18:13) (24:10) (21:16)

Punkty dla Sokoła:
Artur Zadroga – 12
Grzegorz Helcbergiel – 0
Paweł Skarpetowski – 8
Jacek Kuchciński – 0
Piotr Barszcz – 53 (10x3pkt)
Paweł Mazurek – 12
Jakub Żyłowski – 0
Grzegorz Szydło – 2
Cezary Kowalewski – 0
Mateusz Zaremba – 4