W sobotę 10 marca OKK Sokół pauzuje, ale pozostałe zespoły rozgrywają swoje mecze. Najciekawiej zapowiada się mecz w Warszawie, gdzie bezpośredni nasz rywal do awansu -Ochota Warszawa- gra ważny mecz z Legią. To spotkanie może mieć spory wpływ na końcowy układ w czołówce tabeli. Faworytem powinna być Legia, która wygrała u siebie z Ochotą 101:48. W przypadku porażki Ochoty, nam wystarczy wygrać jeden z dwóch ostatnich naszych meczy, by utrzymać II miejsce w lidze – dające awans do ogólnopolskich turniejów „o II ligę”.
Najważniejszy jednak bedzie dla nas środowy wyjazdowy mecz z Uniwersytetem Warszawskim, na który już teraz zapraszamy naszych kibiców.
Mecz odbędzie się w Warszawie,
14 marca, o godz.12.00 – przy ul.Szturmowej 1/3.


W przypadku wygranej z UW, (przy jednoczesnej porażce Ochoty z Legią), Sokół uzyska awans do dalszych gier już po tym spotkaniu, a wynik sobotniego meczu z Legią w ostrowskiej hali (17 marca), nie będzie miał już dla nas wpływu na układ w końcowej klasyfikacji ligi.
Awans jest blisko, jednak jeszcze musimy powalczyć. Mamy nadzieję że wszystko pójdzie po naszej myśli.
Do Warszawy jedziemy by wygrać, w prawdzie nie będzie łatwo, bo UW to silny i wymagający zespół, jednak liczymy na korzystny wynik – zwłaszcza że trener Sokoła będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników.

Pozostałe pary XX kolejki
MKS Ochota – Legia Warszawa
KS Pułaski Warka – MG UKS Kozienice
UKS Jagiellonka Warsawa -KS Mon-Pol Płock
GLKS Nadarzyn -KS Legion Legionowo
GKS Mazowsze Grójec – AZS UW