Od połowy sierpnia wiadomo kiedy i z kim zagramy w tym sezonie, jednak nie wiadomo było jakim składem zagramy w bieżących rozgrywkach.
Z małym opóźnieniem, bo dopiero od 1 września rozpoczęliśmy przygotowania do rozgrywek. Na pierwszych treningach testowaliśmy wielu zawodników by stworzyć w miarę możliwości silny zespół. Ostatecznie wszystko zaczyna się klarować.
Podobnie jak rok temu zespół przeszedł spore zmiany kadrowe, ubiegłoroczny skład musiał na nowo się zgrywać, ale ostatecznie zakończył rozgrywki na 8 miejscu (w sumie pechowo bo mogło być dużo lepiej).  Teraz jest podobnie, ale…. 😉

W zespole Sokoła sporo zmian kadrowych, zobaczymy zarówno nowych jak i byłych zawodników Sokoła. W wakacje poważnej kontuzji nabawił się Michał Grabowski, którego uraz wyeliminował z gry. Jak mówił przed sezonem – bardzo chciał grać – jednak w tej chwili nie ma takiej możliwości i czeka go rehabilitacja.
Kadra wygląda naprawdę nieźle. Jesteśmy pełni optymizmu, trener Antonio Daykola zgrywa nowy skład, wdraża nowe taktyki i wygląda to bardzo obiecująco. Tak mocnej ekipy chyba jeszcze nie mieliśmy, jednak chłopaki muszą się dobrze zgrać by pokazać cały potencjał, a czasu nie zostało za wiele.
Niestety na tę chwilę oficjalnego składu nie możemy jeszcze podać, ale już wkrótce w kolejnych newsach będzie więcej informacji.
Przed sezonem planujemy zagrać jeszcze przynajmniej cztery sparingi – trwają rozmowy m. in. z Żubry Białystok, Trójka Żyrardów, Ochota Warszawa, Uniwersytet Warszawski, co z tego wyjdzie  – zobaczymy. W planach był sparing również z TUREM Bielsk Podlaski jednak spotkanie prawdopodobnie nie dojdzie do skutku.