Puchar jest nasz !!!
28 kwietnia Sokół rywalizował w finałowym turnieju o Puchar Warszawskiego Okręgowego Związku Koszykówki woj,mazowieckiego. Mimo braku kilku zawodników w naszym składzie, tak jak i w poprzednim roku nasz zespól sięgnął po to trofeum.
Najpierw w pólfinałowym meczu Sokół pokonał GKK Grodzisk Mazowiecki 77:69, a w finale wygrał z MGUKS Kozienice 78:61.
To były ostatnie mecze sezonu 2011/2012. Tym samym i tak dobry sezon, Sokół zakończył jako pucharowy mistrz mazowsza. Drugie miejsce w turnieju zajął zespół z Kozienic, trzeci była ekipa z Grodziska Mazowieckiego, a ostatnie miejsce przypadło gospodarzom – koszykarzom z Grójca. O tytuł najlepszego zawodnika turnieju do końca rywalizowało dwóch naszych zawodników – Paweł Mazurek i Piotr Barszcz. Ostatecznie organizatorzy uznali że MVP turnieju został Piotr Barszcz.


Na zdjęciu:
górny rząd od lewej: trener Grzegorz Helcbergiel, Mateusz Zaręba, Piotr Barszcz, Łukasz Ryfa, Paweł Skarpetowski,
dolny rząd od lewej: Radosław Suwalski, Paweł Mazurek, Bartłomiej Pieńkowski, Arkadiusz Spinek.