W związku z problemami technicznymi na naszej stronie, poniższa informacja o meczu pucharowym, ukazuje się z kilkudniowym opóźnieniem:

W pierwszym meczu pucharowym Sokół przegrał w Legionowie z KS LEGION 63:60. Wbrew wcześniejszym informacjom w składzie naszego zespołu zabrakło Przemka Gadalińskiego (choroba), oprócz niego nie zagrali m.im. Artur Zadroga, Paweł Mazurek i Radosław Zaręba.

Mecze pucharowe rozgrywane są systemem mecz i rewanż, do turnieju finałowego awansuje zespół z lepszym bilansem – dlatego drugoplanowym był dla nas wynik pierwszego meczu w Legionowie. Ważne, by ewentualna przewaga rywala była do odrobienia u siebie. Trener poraktował to spotkanie jako etap przygotowań do turnieju półfinałowego o II lige, który odbędzie się 5-7 kwietnia. Dokonywał różnych rotacji, ustawień i taktyk, m.in stąd się wzięła ta przegrana.
Rewanż miał się odbyć dopiero 13.04.2013, czyli już po turnieju półfinałowym o II ligę. Zależy nam byśmy przed turniejem, zagrali jak najwięcej spotkań, dlatego na naszą prośbę rewanżowy mecz z Legionem rozegrany będzie dużo wcześniej, bo już w najbliższy wtorek 26 marca, o godz. 20.00 w hali MOSiR przy ul.Trębickiego. ZAPRASZAMY.