Nie udało się naszym zawodnikom odnieść wygranej w kolejnym meczu. Mimo bardzo dobrej pierwszej połowy nasz zespół uległ w Skierniewicach MKS-owi 86:75.
Pierwsza kwarta była bardzo wyrównana – chociaż zespoły grały nie równo i pozwalały rywalowi zdobywać po kilka punktów z rzędu, to tę kwartę lepiej zakończył Sokół wygrywając 26:20. W II kwarcie wyglądało to jeszcze lepiej. 10 punktowa przewaga naszej drużyny utrzymywała się przez dłuższy okres czasu. Na trzy minuty przed końcem II odsłony jeszcze wygrywaliśmy 44:34 i… oddaliśmy inicjatywę gospodarzom. Ostatecznie do przerwy prowadziliśmy 48:46.
Po 4 minutach III kwarty straciliśmy prowadzenie, którego nie odzyskaliśmy już do końca meczu.
To był bardzo wyrównany mecz. Zagraliśmy dobre spotkanie – na przyzwoitym procencie rzutowym (51,9%),  jednak rywale wykorzystując atut własnej hali – wiedzieli że tam łatwiej zdobywa się kosze rzucając o tablicę – zagrali na nieznacznie lepszej skuteczności (53,2%) co ostatecznie dało im wygraną.

MKS Skierniewice – SOKÓŁ Ostrów Mazowiecka 86:75
(20:26) (26:22) (22:15) (18:12)

STATYSTYKI