Prawdopodobnie już 4 października ruszy kolejny sezon rozgrywek koszykówki.
W naszem zespole nie obejdzie się bez zmian kadrowych. Ilość zawodników wyraźnie się zwiększy. Pojawią się nowi, zarówno debiutanci w rozgrywkach ligowych, jak i Ci którzy znają już smak rywalizacji na III ligowych parkietach…

W naszem zespole nie obejdzie się bez zmian kadrowych. Ilość zawodników wyraźnie się zwiększy. Pojawią się nowi, zarówno debiutanci w rozgrywkach ligowych, jak i Ci którzy znają już smak rywalizacji na III ligowych parkietach.

Do zespołu powraca dwóch „byłych” zawodników Sokoła – Paweł Skarpetowski i Paweł Mazurek. na których doświadczenie i „centymetry” bardzo liczymy. Miejmy nadzieję, że skończą się już kłopoty w walce na deskach. 
Za kilka dni wyjaśnie się również sprawa wzmocnienia Sokoła zawodnikami z zespołu OTK Ostrołęka – na co liczymy, jednak rozmowy w tej sprawie nadal trwają. 😉

Z gry w zespole zrezygnowali:  Bartek Pieńkowski i Arek Spinek – obaj zajmą się innymi obowiązkami w Sokole.
Pozostali nieobecni to:
Kamil Kowalski, Olek Zaremba. Paweł Podbielski, Michael Sesay, Radek Suwalski i Kamil Zarychta.
Jak widać odeszło aż 8 zawodników, mimo to kadra zawodnicza będzie liczyła około 20 osób. Mamy nadzieję że rywalizacja o miejsce w składzie wyzwoli dodatkową motywację do dalszego rozwoju swoich umiejętności.
——-
Wyciągnęliśmy wnioski po nieudanym poprzednim sezonie, wiemy że następne sezony mogą być już tylko lepsze. Tym razem liczymy że wzmocnienia pozwolą w tym roku powalczyć o czołowe miejsca w lidze.