Już w najbliższą sobotę- 1 października -odbędzie się pierwszy inauguracyjny mecz sezonu 2005/2006. Sokół rozegra spotkanie wyjazdowe z zespołem UKS Milanówek.

Mecz rozpocznie się o godz. 17.30 na hali w Milanówku, przy ul. Żabie Oczko 1.
Zapraszamy.


UWAGA:
Została zmieniona godzina rozpoczęcia meczu. Mecz w Milanówku rozpocznie się o godz.17.00Nie będzie to łatwe spotkanie, Sądziliśmy że sezon zacznie się na przełomie października-listopada i tak planowaliśmy cykl przygotowań. Niestety z uwagi na wcześniejszy termin rozpoczęcia sezonu, nasz zespół nie jest jeszcze w pełni gotowy do rozgrywek, dodatkowo w pierwszym meczu zabraknie kilku zawodników, którzy z różnych przyczyn nie mogą zagrać. Prawdopodobnie do końca października- zabraknie również kapitana Sokoła – Artura Zadrogi.
 
Kłopoty ze skompletowaniem składu sprawiły też, że nie mogliśmy rozegrać żadnego sparingu, a dodatkowe problemy z halą nie pozwoliły osiągnąć właściwego poziomu przygotowania. 

Napewno zdecydowanym faworytem pierwszego meczu jest zespół z Milanówka, jednak „Sokół” to drużyna z charakterem i mimo osłabień napewno łatwo się nie podda i do końca powalczy o dobry wynik.
Wierzymy że z meczu na mecz będzie coraz lepiej.