Przed nami kilka trudnych meczów, w październiku zagramy jeszcze trzy razy.
19 października (sobota) – w ramach IV kolejki rozgrywek II ligi – jedziemy do Łodzi na mecz z ŁKS AZ UŁ SG Łódź. Mecz rozpocznie się o godzinie 15.00 w Centrum Sportu UŁ, Łódź, ul. Styrska 22/26/.
23 października (środa) – o godz. 19.00 zagramy w Ostrowi. Rywalem będzie beniaminek II ligi – MKS OCHOTA Warszawa. Przed sezonem z Ochotą rozegraliśmy dwa wygrane sparingi. Jak będzie w II lidze? Liczymy że będzie podobnie.
w sobotę 26 października nie gramy ligi – mecz został przełożony na 30 października, bo kadra naszych zawodników bierze udział w Halowych Mistrzostwach Polski w koszykówce 3×3 w kategorii U-22
30 października (środa) – o godzinie 19.00 zagramy ponownie w Ostrowi, tym razem rywalem będą Dziki Warszawa. Zespół wyraźnie wzmocniony przed tym sezonem, z aspiracjami na awans do I ligi. Nie będzie łatwo, ale jak zawsze gramy o zwycięstwo.

Ponadto już 2 listopada kolejny mecz u siebie – o 18.00 podejmiemy AZS UJK Kielce.

ZAPRASZAMY