30 września koszykarze Sokoła rozegrali pierwszy mecz „u siebie”. W drugiej kolejce sezonu 2017/2018 graliśmy z drużyną Żubry Białystok. Rywale w tym sezonie chcą walczyć o czołowe miejsca, tydzień temu pokonali na wyjeździe jak zawsze mocny KSIĘŻAK Łowicz 81:71, W pierwszej kolejce Sokół również odniósł wyjazdową wygraną z ROSĄ SPORT Radom 67:64.
Początek tego spotkania należał do ostrowskiej drużyny, jednak z biegiem minut to rywale uzyskiwali coraz większą przewagę. Naszym zawodnikom brakowało głównie skuteczności rzutowej i popełnialiśmy zbyt wiele strat. Bardzo słabo zagrana druga kwarta przesądziła o końcowym wyniku i mimo ambitnej walki w drugiej części meczu, straty nie udało się odrobić.

SOKÓŁ Ostrów Mazowiecka – ŻUBRY Białystok 66:98
(12:24) (5:33) (22:26) (27:15)

Mecz on line ( słaba jakość i zacinanie się wynika z faktu awarii łącza internetowego)

Za tydzień pauzujemy, 14.10 gramy na wyjeździe z HUTNIKIEW Warszawa, a najbliższy mecz w Ostrowi zagramy w środę 18 października o godz. 18.30 z drużyną DZIKI Warszawa