Do rozpoczęcia sezonu zostało niewiele ponad 2 tygodnie. Przygotowania idą w dobrym kierunku, rywalizacja i wola walki na treningach jest spora – i to jest dobry znak – jednak w takich przypadkach o kontuzję nie trudno.
Niestety, takie zdarzenie miało miejsce na wtorkowym treningu, gdy przypadkowo zderzyli się ze sobą Paweł Mazurek i Grzegorz Szydło. Sytuacja wyglądała nie groźnie, jednak uderzenie nastąpiło w kolano Grześka, coś w środku „chrupnęło” i zawodnik musiał opuścić trening.
Nie wyglądało  to dobrze, ale mamy nadzieję, że nie będzie to poważna kontuzja i Grzesiek szybko powróci do treningów. Sytuacja wyjaśni się w najbliższych dniach po badaniach lekarskich.

Aktualizacja:
Po badaniach okazało się, że naszego zawodnika czeka minimum 2 miesięczna przerwa a powodem sąponaciągane więzadła w kolanie.. To spora przerwa, jednak mogło być znacznie gorzej gdyby więzadła były zerwane – wtedy stracony byłby cały sezon. Życzymy Grześkowi szybkiego powrotu do zdrowia.