Sokół nie zwalnia tempa. 5 listopada rozgrywał kolejny mecz ligowy, tym razem nasz zespół grał mecz wyjazdowy w Warce. Po trzech wygranych w lidze, liczyliśmy na kolejne zwycięstwo. Tak też się stało, wyższość naszej drużyny musiał uznać debiutant ligi zespół KS Pułaski z Warki.
Sokół rozbił rywala na jego parkiecie 104:64.

Już po pierwszej kwarcie uzyskaliśmy wyraźną przewagę, więc swoje szanse na dłuższą grę otrzymywali zawodnicy rezerwowi. Mimo to przewaga wzrastała i w połowie meczu Sokół prowadził już 53:28. Trzecia kwarta była bardzo wyrównana, jednak wynik cały czas był pod kontrolą.
W ostatniej odsłonie trener postawił na podstawowy skład co zaowocowało powiększeniem przewagi i kolejną wysoką wygraną.
To już trzecia nasza wygrana dość wyraźną różnicą punktową. Miejmy nadzieję, że doskonała dyspozycja potrwa do końca sezonu a nawet dłużej. Zwłaszcza że do zespołu powoli będą wracali nasi kontuzjowani zawodnicy co powinno jeszcze wzmocnić naszą siłe.
Najskuteczniejszym strzelcem Sokoła był Piotr Barszcz, który już w kolejnym meczu zdobył ponad 30 punktów.

KS Pułaski Warka – OKK SOKÓŁ Ostrów Mazowiecka 64:104
(13:32) (15:21) (22:24) (14:27)

Punkty dla Sokoła:

Zadroga Artur – 8
Helcbergiel Grzegorz – 0
Ryfa Łukasz – 19
Barszcz Piotr – 34
Mazurek Paweł – 14
Zawłocki Jacek – 0
Szydło Grzegorz – 14
Suwalski Radosław – 2
Pieńkowski Bartłomiej – 13
Zaręba Mateusz – 0