W dniach 26-27 października w Szczytnie rozegrano Halowe Mistrzostwa Polski w koszykówce 3×3  w kat U18 i U23 kobiet i mężczyzn.
W sobotę 26 października w kategorii U-23 wystartowała również reprezentacja Sokołów. W skład naszej drużyny wchodzili: Michał Grabowski, Jakub Sienkiewicz, Sebastian Gąsiorowski oraz Bogdan Izrailewski, jednak jak się okazało – choroba wykluczyła udział w turnieju Bogdana Irailewskiego – co mocno skomplikowało grę.
W trzyosobowym składzie – bez możliwości zmian – trudno utrzymać szybkie tempo gry w tej odmianie koszykówki. Z czterech rozegranych meczów nasi reprezentanci wygrali tylko jeden.
Ostatecznie w kat U-23 SOKOŁY zajęły 8 miejsce, a zwycięzcami został team Politechniki Gdańskiej, który w finale po zaciętej walce pokonał AZS UJK Kielce 20:19.