O dużym szczęściu może mówić czołowy zawodnik ligi i lider Sokoła – Piotr Barszcz, który w środę 16 listopada w godzinach wieczornych uczestniczył w groźnie wyglądającym wypadku samochodowym na leśnym odcinku drogi Ostrołęka-Krasnosielc.
W dostawczy samochód Renault którym kierował nasz zawodnik czołowo uderzył osobowy Audi 80, którego kierowca wyprzedzał na zakręcie na podwójnej ciągłej linni.


„… wyjechał zza zakrętu, jechał prosto na mnie, nie było nawet gdzie uciekać” – relacjonował nam Piotrek.
Na miejscu była policja i karetka pogotowia. Po badaniach i prześwietleniach okazało się że poza powierzchownymi ranami i siniakami nic się groźnego nie stało naszemu zawodnikowi. Większych urazów doznał kierowca Audi.
O sporym szczęsciu obu kierowców mogą świadczyć uszkodzenia obu pojazdów które widać na zdjęciach poniżej (czerwonym samochodem kierował P. Barszcz)

Zdjęcia pochodzą ze strony www.moja-ostroleka.pl