A jednak gramy. OKK SOKÓŁ ostatecznie został zgłoszony do rozgrywek w sezonie 2005/2006.
Decyzja zapadła w ostatniej chwili. Na przeszkodzie stały przede wszystkim sprawy organizacyjne i finansowe….A jednak gramy. OKK SOKÓŁ ostatecznie został zgłoszony do rozgrywek w sezonie 2005/2006.
Decyzja zapadła w ostatniej chwili. Na przeszkodzie stały przede wszystkim sprawy organizacyjne i finansowe.


Dużym problemem był brak zawodników do gry.
Po ostatnim sezonie kilku graczy zadeklarowało „koniec kariery”. Poszukiwania nowych wartościowych graczy nie przyniosło powodzenia. Pozostał problem składu.
Powstała też teoria zrezygnowania z sekcji seniorów i zgłoszenie do rozgrywek juniorów. Niestety, było ich zbyt mało, dodatkowo średnia wzrostu nie przekraczałą 180cm. Ostatecznie postanowiliśmy zgłosić jedną sekcję do rozgrywek seniorów, w składzie którym zagrają również juniorzy. Po namowie w zespole pozostali doświadczonych zawodnicy również ci którzy mieli „odejść”. Głównym celem tego było by „młodzi” przy „starszych” nabierali ligowego doświadczenia, – jako ich przyśli następcy, a przy okazji poziom gry naszego zespołu tak drastycznie nie spadnie :)))

Niestety w obecnym sezonie mamy do dyspozycji halę w bardzo skromnych godzinach – są to niecałe 2 – 2 i pół godziny w tygodniu – z tego godzina jest dla najmłodzszej sekcji (uczniowie szkół podst. i gimnazjum), a w godzinie przeznaczonej dla „seniorów” mamy do dyspozycji tylko połowę hali. Jak widać gorzej być nie może. (Przepraszam raczej moze, bo moglibysmy wcale nie miec hali).
Gramy, bo Ostrów pojawiła się już na koszykarskiej mapie polski i szkoda by było by z niej znikła.

Do rozwiązania pozostała sprawa organizacji stolika sędziowskiego, ponieważ dotychczasowe osoby które nam pomagały maja coraz mniej czasu i nie zawsze będą mogły być na naszych meczach (przy okazji wielkie podziękowania dla Piotrka i Pawła Grudzińskich oraz Krzyśka Malinowskiego za te wszystkie lata).

Liczymy na Waszą pomoc.

Dodatkowo poszukujemy firm które chciałyby wspomóc finansowo nasz klub.