Przed nami gorący tydzień z koszykówką i dwa trudne mecze w ostrowskiej hali.
w środę 17 października – Sokół podejmował będzie II ligowy BKS TUR BIELSK PODLASKI w ramach rozgrywek o Puchar Polski -Intermarché Basket Cup.
(TUR w rozgrywkach II ligi – z kompletem zwycięstw po dwóch kolejkach ligowych – zajmuje drugie miejsce w tabeli gr. „c”).
w sobotę 20 października – zagramy ligowe spotkanie z beniaminkiem III ligi -zespołem UKS „Przyszłość” Zielonka, z którym zagramy po raz pierwszy i którego gra jest dla nas i dla innych klubów wielką niewiadomą. Zespół z zielonki po dwóch kolejkach prowadzi w ligowej tabeli.
Oba mecze w hali przy ul. Trębickiego 10, o godz. 18.00

W pierwszej kolejce UKS Przyszłość wysoko pokonał na wyjeździe GKK Grodzisk Mazowiecki 90:53, w drugiej również pewnie wygrał u siebie z MKS Grójec 81:67.
Warto dodać że trenerem zespołu z Zielonki jest Michael Ansley. „Big Mike” występował w wielu polskich klubach m in. Prokomie Trefl Sopot, Turowie Zgorzelec i Polonii Warszawa. Z kolei w latach 1989-1992 Ansley grał w NBA, występując kolejno: w Orlando Magic, Philadelphii 76ers i Charlotte Hornets, rozgrywając przy tym łącznie 149 meczów, w których zdobywał średnio 6,2 punktu.

Zapowiadają się więc bardzo ciekawe mecze – ZAPRASZAMY