Po pięciu kolejkach rozgrywek II ligi, z czterema wygranymi na koncie – SOKÓŁ zajmuje drugą pozycję w grupie B. Tym razem w wyjazdowym spotkaniu pokonał AZS PŚk Galeria Echo Kielce 72:55.
Przez większość meczu gra była bardzo wyrównana. Do połowy II kwarty  trzykrotnie zespoły zmieniały się prowadzenie, jednak od stanu 25:23 to Sokół uzyskał przewagę i nie oddał jej do końca meczu. Ale nie było to tak łatwe jak wskazywałby wynik.
Po III kwartach wygrywaliśmy ośmioma punktami (49:57), jednak zawodnicy AZS-u walczyli do końca. Przez pierwsze 2 minuty ostatniej odsłony – tylko gospodarze trafiali do kosza. Zdobywając 6 punktów z rzędu niebezpiecznie blisko zbliżyli się do remisu (55;57). W kolejnych minutach role się jednak odwróciły i punkty zdobywali tylko zawodnicy Sokoła. Nasza przewaga powoli wzrastała by ostatecznie zatrzymać się na 17 punktach.
Ostatecznie Sokół odniósł kolejną ważną wygraną na wyjeździe i pokonał AZS PŚk Galeria Echo Kielce 72:55.
Najskuteczniejszym zawodnikiem Sokoła został zdobywca 21 punktów Krystian Koźluk (81,9% – 9/11 z gry ), który dodatkowo zbierając na tablicach 11 piłek uzyskał double-double.

AZS PŚk Galeria Echo Kielce – SOKÓŁ Ostrów Mazowiecka 55:72
(13:17) (14:14) (22:26) (6:15)