11.01.2004. W zaległym meczu Sokół przegrał w Warszawie z AZS Politechniką 65:94.


 AZS Poiliechnika Warszawa – OKK SOKÓŁ


11.01.2004. W zaległym meczu Sokół przegrał w Warszawie z AZS Politechniką 65:94. Mecz rozpoczął sie od zdecydowanych ataków gospodarzy, jednak pomimo że obie drużyny miały podobną ilość sytuacji podkoszowych, to nam piłka poprostu nie wpadała do kosza, a dużo wyżsi zawodnicy z Warszawy mając dużą przewagę na deskach, zbierali ją i uruchamiali kontratak. Tym sposobem już po kilku minutach było 12:0. Potem mecz się wyrównał i Sokół prowadził wyrównany pojedynek. I kwarta zakończyła się wynikiem 20:12. Pozostałe kwarty miały podobny przebieg, jednak pomimo dość wyrównanego spotkania, górę wzięła przewaga na deskach, atut własnego parkietu i  doświadczenie zawodników z AZS-u, którzy każdą kwartę wygrywali kilkoma punktami. Ostatni kosz gospodarze zdobyli w ostatniej sekundzie meczu, co ostatecznie ustaliło końcowy wynik meczu na 94:65 dla AZS-u.
W II kwarcie kontuzji uległ A.Zadroga, a pod koniec meczu kostkę skręcił B.Pieńkowski. Miejmy nadzieję że chłopaki wykurują sie na najbliższy mecz z UKS Milanówek. Pomimo osłabień i tego że był to kolejny mecz w danym weekendzie to wynik nie był najgorszy, a na podkreślenie zasługuje fakt, że Sokół prawie połowę swoich punktów zdobył rzutami za 3 pkt (10 „trójek).


To nie był udany weekend naszego zespołu, w obu spotkaniach doznaliśmy dwóch porażek, szczególnie zaskakująca jest przegrana z Jurandem, jednak słabsza dyspozycja wynikała z braku treningów, których w przeciągu 3-4  tygodni mieliśmy tylko 2.


Ps. Podziękowania dla Rafała B. za kibicowanie i zdjęcia.

94:65
(20-12) (29-22) (22-17) (23-14)


Dla Sokoła punkty zdobyli:

Artur Zadroga – 8
Piotr Chmielewski – 26
Bartłomiej Pieńkowski – 9
Arkadiusz Spinek – 9
Sławomir Starzak – 13
Daniel Popławski – 0
Paweł Skarpetowski – 0
Paweł Mazurek – 0
Krzysztof Wierzejski – 0
Grzegorz Helcbergiel – 0


(autor: A.S. zdjęcia Rafał B.)