Zakończyła się runda zasadnicza rozgrywek II ligi. PZKosz przedstawił najlepsze piątki wybrane przez trenerów rywalizujących drużyn w każdej z grup. Milo nam poinformować że to wyróżnienie otrzymał również nasz zawodnik Andrii Shapovalov który został wybrany do pierwszej piątki II ligi gr B.
Andrzej w 23 meczach zdobył dla Sokoła 433 punkty, co dało średnią 18,8 pkt na mecz, zebrał 147 piłek, miał 161 asyst, 43 przechwyty oraz 3 bloki. Jako rozgrywający miał duży wpływ na wyniki zespołu w zakończonym sezonie. Dziękujemy i gratulujemy !

MVP sezonu zasadniczego 2018/2019

Michał Wojtyński (KK Warszawa)

Najlepszy trener sezonu zasadniczego 2018/2019

Marek Popiołek (KK Warszawa)

Najlepsza piątka sezonu zasadniczego 2018/2019

Andrii Shapovalov (Sokół Ostrów Mazowiecka), Przemysław Kuźkow (GLKS Nadarzyn), Michał Wojtyński (KK Warszawa), Karol Dębski (Dziki Warszawa), Andrzej Misiewicz (Żubry Leo-Sped Białystok)