W sobotę 5 stycznia rozegraliśmy rewanżowy mecz na wyjeździe z KK Warszawa. Niestety po raz drugi musieliśmy uznać wyższość naszych przeciwników i przegraliśmy 103:82.
Całe spotkanie na prowadzeniu był zespół KK, ale przez większą część meczu prowadzili tylko kilkoma punktami i wynik był jeszcze czas sprawą otwartą.
Mieliśmy chwile, że zmniejszaliśmy straty, ale w kilku akcjach zabrakło trochę szczęścia, a i rywal skutecznie wykorzystywał swoje okazje. Mimo to gra wyglądał całkiem dobrze. Jeszcze w IV kwarcie przegrywaliśmy 82:73, nie trafialiśmy z wypracowanych pozycji i nasza strata wyraźnie się powiększyła.
Zagraliśmy przyzwoity mecz i na niezłej skuteczności, ale oddaliśmy mniej rzutów od gospodarzy, co za tym idzie stworzyliśmy sobie mniej szans na zdobywanie punktów.
Dodatkowo rywale rzucili aż 14 celnych trójek, co przy naszych 4 – zrobiło tę różnicę punktową. W tym meczu w Sokole zadebiutował Łukasz Paul, który uzyskał 13 punktów, a najskuteczniejszym strzelcem Sokoła był Piotr Barszcz, który uzyskał 23 punkty. Dla gospodarzy 31 punktów zdobył Michał Wojtyński, który kilka sezonów temu reprezentował barwy Sokoła. Ponadto w zespole gospodarzy zagrało jeszcze 3 zawodników, którzy kiedyś grali w naszej drużynie. (pozdrowienia)

KK Warszawa – SOKÓŁ Ostrów Mazowiecka 103:82
(23:16) (24:26) (31:23) (25:17)

STATYSTYKI