Nie 28, a 29 września rozpoczynamy nowy sezon – PZKosz podał terminarz rozgrywek II ligi w sezonie 2019/2020. (po komunikacie 06/2019/2020 zmieniona dwa terminy meczów)
W tym roku w rozgrywkach II ligi wystartuje 51 drużyn rozstawionych w 4 grupach. Sokół tradycyjnie zagra w grupie B, w której rywalizowało będzie 13 zespołów:

Zespoły grupy B:

Fundacja Nasza Warszawa – KK AZS UW Warszawa
Fundacja Warszawskie Dziki (Warszawa) – Dziki Warszawa
KKS Tur Basket (Bielsk Podlaski) – KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
Hydro Truck Sport SA (Radom) – HydroTruck Sky Tattoo II Radom
MKS Start SA Lublin – AZS UMCS Start II Lublin
Fundacja Akademia Koszykówki Legii Warszawa – Akademia Koszykówki Legii Warszawa
ŁKS KM (Łódź) – ŁKS AZS UŁ SG Łódź
PKK Żubry (Białystok) – Żubry Białystok
ZKS Stal (Stalowa Wola) – ZKS Stal Stalowa Wola
Sokół Ostrów Mazowiecka – Sokół Ostrów Mazowiecka
PKK 99 (Pabianice) – PKK 99 Pabianice
MKS Ochota (Warszawa) – MKS Ochota Warszawa
KU AZS UJK (Kielce) – AZS UJK Kielce

Rozgrywki rozpoczniemy 28 września meczem u siebie z AZS UMCS Start II Lublin.

TERMINARZ MECZÓW SOKOŁA:
(aktualizacja 27 sierpnia)

I RUNDA
1.  29 września 2019 (niedziela) – Sokół Ostrów Mazowiecka – AZS UMCS Start II Lublin
2.  05 października 2019 –  Sokół Ostrów Mazowiecka – Żubry Białystok
3.  12 października 2019 – Sokół Ostrów Mazowiecka – KK AZS UW Warszawa
4.  19 października 2019 – ŁKS AZS UŁ SG Łódź – Sokół Ostrów Mazowiecka
5.  23 października 2019 (środa) – Sokół Ostrów Mazowiecka – MKS Ochota Warszawa
6.  26 października 2019 – Dziki Warszawa – Sokół Ostrów Mazowiecka
7.  02 listopada 2019 – Sokół Ostrów Mazowiecka – AZS UJK Kielce
8.  09 listopada 2019 – HydroTruck Sky Tattoo II Radom – Sokół Ostrów Mazowiecka
9.  16 listopada 2019 – pauza
10.  23 listopada 2019 – Sokół Ostrów Mazowiecka – PKK 99 Pabianice
11.  30 listopada 2019 – Akademia Koszykówki Legii Warszawa – Sokół Ostrów Mazowiecka
12.  07 grudnia 2019 – Sokół Ostrów Mazowiecka – KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
13.  14 grudnia 2019 – ZKS Stal Stalowa Wola – Sokół Ostrów Mazowiecka

II RUNDA
14.  21 grudnia 2019 – AZS UMCS Start II Lublin – Sokół Ostrów Mazowiecka
15.  04 stycznia 2020 – Żubry Białystok – Sokół Ostrów Mazowiecka
16.  11 stycznia 2020 – KK AZS UW Warszawa – Sokół Ostrów Mazowiecka
17.  18 stycznia 2020 – Sokół Ostrów Mazowiecka – ŁKS AZS UŁ SG Łódź
18.  22 stycznia 2020 (środa) – MKS Ochota Warszawa – Sokół Ostrów Mazowiecka
19.  25 stycznia 2020 – Sokół Ostrów Mazowiecka – Dziki Warszawa
20.  01 lutego 2020 – AZS UJK Kielce – Sokół Ostrów Mazowiecka
21.  09 lutego 2020 (niedziela) – Sokół Ostrów Mazowiecka – HydroTruck Sky Tattoo II Radom
22.  15 lutego 2020 – pauza
23.  22 lutego 2020 – PKK 99 Pabianice – Sokół Ostrów Mazowiecka
24.  29 lutego 2020 – Sokół Ostrów Mazowiecka – Akademia Koszykówki Legii Warszawa
25.  07 marca 2020 – KKS Tur Basket Bielsk Podlaski – Sokół Ostrów Mazowiecka
26.  15 marca 2020 (niedziela) – Sokół Ostrów Mazowiecka – ZKS Stal Stalowa Wola

System rozgrywek i pełen terminarz 2LM 2019-20